× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
22 kwietnia, 2024

Portal o zdrowiu i medycynie

Zdrowie odżywianie, aktywność fizyczna – Travel-med.pl

depilacja Łódź

Salony depilacji laserowej w Łodzi

Depilacja laserowa to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów usuwania zbędnego owłosienia. Jest ona coraz bardziej skuteczna, właściwie bezbolesna, zdecydowanie bardziej osiągalna cenowo niż jeszcze kilka lat temu. Nic więc dziwnego, że w Łodzi powstają kolejne salony depilacji laserowej. 

Zasada działania depilacji laserowej. Zalety

Depilacja laserowa w Łodzi

Zasada działania depilacji laserowej. Zalety

Depilacja laserowa to rozwiązanie, które pozwala na stałe lub na decydowanie dłuższy okres czasu pozbyć się zbędnego owłosienia. Podstawą zabiegu jest wiązka laserowa, która skierowana zostaje bezpośrednio na cebulkę wzrastającego włosa. Laser trwale ją uszkadza, co sprawia, że przez wiele miesięcy (a nawet lat) w tym miejscu nie wyrasta nowy włos. Pod względem skuteczności depilacja laserowa jest więc obecnie najskuteczniejszą i najtrwalszą metodą usuwania owłosienia. Aby całkowicie pozbyć się włosków z konkretnej partii ciała, wykonać trzeba mniej więcej 4 zabiegi. Laser działa bowiem tylko na włoski znajdujące się w stanie wzrostu, czyli około 20-25% całego owłosienia. Po serii zabiegów na wiele miesięcy można zapomnieć o problemie. Dodatkowo, zabieg jest właściwie bezbolesny lub odczuwalny dyskomfort jest minimalny. Wszystko dzięki specjalnym głowicom chłodzącym, które eliminują ból wynikający z ciepła emitowanego przez laser.

Depilacja laserowa w Łodzi

Zabieg depilacji laserowej w Łodzi zyskuje z miesiąca na miesiąc kolejne zwolenniczki. Gdy wpiszesz w wyszukiwarkę depilacja laserowa Łódź, uzyskasz naprawdę sporo wyników. Nie bez znaczenia dla rosnącej popularności zabiegu ma jego cena, która jest znacznie przystępniejsza niż jeszcze kilka lat temu. Warto jednak podczas wyboru salonu depilacji, kierować się nie tylko cennikiem. Technika depilacji laserowej stosunkowo szybko się rozwija i na rynku pojawiają się coraz lepsze i skuteczniejsze urządzenia. Przede wszystkim te najnowszej generacji umożliwiają wykonywanie zabiegu przez cały rok, rozpoznają nie tylko ciemne, ale i bardzo jasne włoski, zapewniają maksymalny komfort podczas zabiegu, dzięki temu depilacja przestaje przypominać torturę. Warto zawsze zwrócić uwagę na doświadczenie osoby wykonującej zabieg, ponieważ to także od niej w dużej mierze zależy przebieg depilacji. Nie należy natomiast nastawiać się, że wszystkie włoski znikną za pierwszym razem. Seria zabiegów to nie chwyt marketingowy, a konieczność wynikająca z działania lasera jedynie na włoski w fazie wzrostu. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość: w jednym przypadku wystarczą trzy zabiegi, w innym potrzebnych będzie ich sześć. Efekt końcowy natomiast będzie bardzo satysfakcjonujący.