× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
26 maja, 2024

Portal o zdrowiu i medycynie

Zdrowie odżywianie, aktywność fizyczna – Travel-med.pl

kosze świąteczne

4 pomysły na kosze świąteczne od firmy – na bogato!

Jeśli Twoja firma dysponuje budżetem, zainwestuj w piękne kosze świąteczne dla najważniejszych klientów i kontrahentów. Inwestycja się opłaca – budujesz w ten sposób wizerunek i zacieśniasz biznesowe relacje, które przekładają się potem na zyski. Wręczając luksusową paczkę prezentową, możesz też docenić pracowników. Co może znaleźć się w kuferku lub koszu dla klienta?

1. Luksusowa skrzynka prezentowa z regionalnymi specjałami

Produkty możesz opakować w kosz wiklinowy lub gustowną skrzynkę (możesz ją ozdobić swoim logo). W środku niech znajdzie się na przykład: miód pitny trójniak, czekolada mleczna z jabłkiem i cynamonem, syrop z czarnego bzu, krem z białej czekolady, choinka z czekolady z malinami i inne pyszności produkowane lokalnie w naszym kraju. Jako dodatek możesz dołączyć góralskie kapcie albo dodatki z organicznych materiałów.

We wręczaniu koszy upominkowych ważny jest sposób ich opakowania i zdobienia. Aby nie popełnić żadnego faux pas, możesz wybrać gotowe zestawy świąteczne dla klientów selekcjonowane przez firmę Świąteczne Kosze, która od lat specjalizujące się w tym zadaniu. Zyskujesz pewność, że całość paczki prezentowej będzie przemyślana oraz bezpiecznie i estetycznie spakowana.

2. Najznamienitszy zestaw świąteczny dla klienta-mężczyzny

Kosz prezentowy możesz przygotować pod gusta typowo męskie lub damskie. Przykładowo w kufrze prezentowym dla mężczyzny mogą się znaleźć: whisky Black Ram 40%, czekoladki z nadzieniem o smaku tiramisu, torcik piernikowy, Pralinki Lindt, likwory whisky i luksusowa włoska kawa. Miłym dodatkiem, który przypadnie do gustu męskiemu gronu, jest piersiówka, powerbank lub porządny scyzoryk. Skontaktuj się z firmą specjalizującą się w świątecznych prezentach dla klientów, aby zobaczyć ofertę spersonalizowanych dodatków.

3. Luksusowa kosz świąteczny dla klientek i pracowni

Jeśli Twoimi klientami i pracownikami są panie, dla nich też możesz przygotować prezenty od firmy dobrane pod kątem kobiecych upodobań. Likier kokosowy, słodkie czerwone wino z dobrego rocznika, Prosecco lub francuski szampan to przykłady alkoholi lubianych przez panie. W luksusowym kuferku świątecznym od firmy nie powinno zabraknąć belgijskich pralinek, czekolady z dodatkiem złota jadalnego i choinki z najwyższej klasy czekolady. Mile widzianym dodatkiem będą aromatyczne kosmetyki do domowego SPA, świece zapachowe i kule do kąpieli.  

4. Bogaty kosz świąteczny dla najbardziej wymagających

Jeśli tylko budżet pozwala i pragniesz docenić kogoś w tym roku szczególnie, możesz przygotować dla niego kosz z drogimi trunkami i najlepszymi słodyczami świata. Cenione alkohole to na przykład whisky japońska Hibiki Suntory 43%, likier holenderski Pinaq Colada 17%, whisky szkocka Glenmorangie Nectar D’Or 12 YO 46% oraz szampan francuski Moet & Chandon Ice Imperial 12%. W luksusowej paczce prezentowej nie może zabraknąć bombonierek Lindt i pralinek z belgijskiej czekolady. Zestaw kawy będzie doskonałym uzupełnieniem dużego wiklinowego kosza lub kufra, który ucieszy każdego obdarowanego.

Spójrz tylko na selekcje zestawów świątecznych dla klientów i pracowników. Wszystkie kuferki, tacki, paczki, kosze i pudełka są gustownie przystrojone, a ich zawartość z wielką pieczołowitością dobrana. Takie paczki będą doskonałą wizytówką Twojej firmy!