× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
26 maja, 2024

Portal o zdrowiu i medycynie

Zdrowie odżywianie, aktywność fizyczna – Travel-med.pl

usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa i nie tylko – co jeszcze możemy Ci zaproponować?

W naszym salonie znajdziesz szereg zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych z użyciem wysokiej klasy lasera medycznego Medistar Next PRO. Sprawdź, jakie zabiegi oferujemy i już dziś umów się na niezobowiązującą konsultację. Nasi specjaliści chętnie zaprezentują aktualną ofertę i dobiorą odpowiednie metody przystosowane do Twoich potrzeb.

Zabiegi depilacji laserowej

Dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się zabiegi depilacji laserowej. Wykonujemy depilację całego ciała: twarz, pachy, klatka piersiowa, okolice bikini, nogi, pośladki, plecy, brzuch a nawet baby hair. Gwarantujemy skuteczność zabiegów, a przy systematycznych wizytach – całkowite usunięcie niechcianego owłosienia. Zabiegi  depilacji bikini i inne wykonywane są wysokiej klasy laserem Medistar Next PRO, który pozwala na usunięcie nawet jaśniejszego owłosienia. Nasi specjaliści od depilacji posiadają duże doświadczenie w tej dziedzinie.

Pozostałe zabiegi z użyciem lasera

Oprócz depilacji laserowej we Wrocławiu wykonujemy także wiele innych zabiegów z użyciem lasera – zarówno pielęgnacyjnych jak i leczniczych. Oferujemy laserowe leczenie trądziku, grzybicy paznokci czy leczenie rumienia. Sporym zainteresowaniem cieszy się zabieg laserowego fotoodmładzania. To bardzo efektywny i skuteczny zabieg, po którym efekty widać gołym okiem. Pozwala na spłycenie i redukcję zmarszczek bez użycia skalpela. Skóra staje się bardziej napięta i elastyczna. Fotoodmładzanie to doskonały sposób na przywrócenie jej młodzieńczego blasku. Kolejnym zabiegiem, który pozwoli zadbać o piękno skóry, jest sonoforeza – nowoczesna metoda, pozwalająca na wtłoczenie wartościowych substancji odżywczych w najgłębsze warstwy skóry (przy pomocy ultradźwięków).

Bezpieczny salon w dobie koronawirusa

Pandemia sprawiła, że wiele osób obawia się korzystać z usług salonów kosmetycznych. Dlatego pragniemy zapewnić, że nasz salon stosuje się do wszystkich zaleceń GIS. Pracownicy noszą odzież ochronną (rękawiczki, maseczki), a wszystkie sprzęty i powierzchnie są często i dokładnie dezynfekowane. Dbamy nie tylko o zadowolenie naszych Klientów i wysoką jakość obsługi, ale również o bezpieczeństwo.

Wygodne rezerwacje on-line – depilacja laserowa Wrocław

Rezerwacje wizyt na depilacje bikini we Wrocławiu i nie tylko odbywają się przez system online, który jest szybką i wygodą metodą umówienia wizyty. Klienci sami mogą wybrać interesujący ich zabieg oraz dogodny dla siebie termin. Widoczne są wszystkie ceny zabiegów oraz czas trwania. Ponadto system wysyła także przypomnienia przed wizytą, dzięki czemu Klienci zawsze pamiętają o umówionym terminie.

Promocje i pakiety w atrakcyjnych cenach

Na naszej stronie internetowej znajduje się cennik usług wraz z licznymi ofertami promocyjnymi. Korzystając z kilku zabiegów jednocześnie, możesz liczyć na niższe i bardziej atrakcyjne ceny. Na przykład za zabieg depilacji laserowej całego ciała we Wrocławiu zapłacisz 1600 zł zamiast 3500 zł! Posiadamy pakiety promocyjne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą. U nas umówisz się też na leczenie rumienia!