× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
19 lipca, 2024

Portal o zdrowiu i medycynie

Zdrowie odżywianie, aktywność fizyczna – Travel-med.pl

Salon depilacji laserowej

Salon depilacji laserowej

Na niektórych częściach ciała owłosienie jest zbędne, wręcz niepożądane, dotyczy to między innymi pach i okolic bikini. W celu usunięcia włosków konieczna staje się depilacja, ale nie trzeba ograniczać się do golenia zwykłą maszynką. Do wyboru jest wiele metod, mniej lub bardziej skutecznych. Można sięgnąć przykładowo po depilator, golarkę, wosk. Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnego lasera, dzięki któremu uzyskuje się długotrwałe efekty.

W jaki sposób można pozbyć się owłosienia?

Metod depilacji jest multum, dzięki czemu każdy dobierze dla siebie odpowiedni zabieg. Wiele z nich przeprowadza się w domowym zaciszu, oferuje je multum gabinetów kosmetycznych. Najprościej, najtaniej i najszybciej będzie sięgnąć po maszynkę jednorazową i zgolić niechciane owłosienie. Niestety wiąże się to z wystąpieniem podrażnień, wrastaniem włosków, szybkim odrastaniem owłosienia, ryzykiem zranienia się. Maszynka ścina włosy, nie wyrywa ich z cebulkami, nie osłabia, więc szybko odrastają.

Innym rozwiązaniem jest depilacja woskiem, co niestety nie należy do przyjemnych zabiegów. Nie można polecieć tej metody osobom mającym skórę wrażliwą i naczynkową. Kolejną opcją jest użycie depilatora elektrycznego, który wyrywa włoski wraz z cebulkami, co niestety wiąże się z dolegliwościami bólowymi. Można spróbować również z pastą cukrową, ale jest to dosyć problematyczne dla wielu osób. W sprzedaży dostępne są gotowe produkty, ale niektórzy decydują się na przygotowanie jej samodzielnie. Do zrobienia pasty cukrowej używa się cukru i soku cytrynowego, gotuje kilkadziesiąt minut, po czym nakłada się na skórę dopiero po przestudzeniu.

Depilacja laserowa Wrocław sposobem na ciało wolne od niechcianego owłosienia

Obecnie najskuteczniejszym sposobem na trwałe pozbycie się owłosienia z różnych części ciała jest depilacja laserowa Wrocław. Można liczyć na długotrwały efekt już po kilku zabiegach, utrzymujący się do nawet roku. Na korzyść depilacji laserowej przemawia bezpieczeństwo, brak powikłań. Nie trzeba martwić się żadnymi podrażnieniami i przesuszeniem skóry. Nieestetyczne plamy i zaczerwienienia odchodzą w zapomnienie, to samo dotyczy wrastających włosków. Zabiegi z użyciem lasera mogą być wykonywane przez cały rok, również przy opalonej skórze. Depilacja laserowa to rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, usunąć zbędne owłosienie z trudnodostępnych miejsc.

Jeśli ktoś chce pozbyć się niechcianych włosów z różnych części ciała, mieć jedwabiście gładką skórę przez długi czas, to warto odwiedzić salon kosmetyczny Wrocław. Zabiegi zostaną przeprowadzone przez doświadczonego profesjonalistę, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Przekłada się to na gwarancję wysokiej skuteczności i bezpieczeństwa, dbałości o komfort klienta. Z ofertą salonu można zapoznać się na stronie http://www.depilacja laserowa-wrocław.pl, obejmuje między innymi makijaż permanentny Wrocław, rozmaite zabiegi na twarz (odmładzające, przeciwzmarszczkowe i przeciwtrądzikowe). Regularnie pojawiają się promocje, co pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy.