× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
22 lipca, 2024

Portal o zdrowiu i medycynie

Zdrowie odżywianie, aktywność fizyczna – Travel-med.pl

Butelka na wodę

Butelka na wodę – wprowadź nową jakość do swojego życia!

Czy wiesz, że jedną decyzją możesz zaoszczędzić, zadbać o swój komfort, ale i zatroszczyć się o środowisko? Odkryj możliwości płynące z butelki wielokrotnego użytku i przekonaj się o tym na własnej skórze. Gotowy do zmiany? Poznaj szczegóły!

Butelka na wodę – co warto wiedzieć?

Czy wiesz, że butelka filtrująca jest niezwykle lekka, trwała oraz poręczna? Każda butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w filtr węglowy (naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin kokosa), który przede wszystkim usuwa zabarwienie, zapach i smak chloru z wody kranowej, podnosi jej pH (alkaliczna woda pomaga w walce z zakwaszeniem organizmu), oraz pozostawia niezmienioną ilość pierwiastków (głównie magnez oraz wapń). Jest to rozwiązanie stworzone dla osób, które uprawiają sport, prowadzą aktywny styl życia, a przy okazji doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu. Sięgając po butelkę wielokrotnego użytku, zaoszczędzisz pieniądze i zadbasz o środowisko, ale także zapewnisz sobie wygodę. Butelka na wodę to jednak nie tylko skuteczność, ale i ciekawy design, dzięki temu szybko stanie się twoim modnym gadżetem. Wiesz już, co możesz zyskać, czas zatem odpowiedzieć na pytanie, po który model sięgnąć?

Butelka filtrująca – którą wybrać?

Sięgnij po butelkę filtrującą od polskiej marki Dafi. Butelka wielokrotnego użytku jest pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i S, ponadto została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?:

– jest wykonana z wytrzymałego Tritanu®

– jeden filtr zastępuje nawet 200 butelek jednorazowych 0,7 l

– ustnik został wykonany z bezpiecznego silikonu

– posiada Onetouch, czyli przycisk szybkiego otwierania

– naturalny filtr węglowy usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak oraz zapach chloru

– wygodna rurka pozwala na wypicie wody do końca

– posiada wyjątkowo szczelne zamknięcie

Butelka z filtrem – co zyskasz?

– zaoszczędzisz swój czas, pieniądze i energię (uwolnisz się od kupowania zgrzewek wody butelkowanej, często sprzedawanej w jednorazowych opakowaniach, a co za tym idzie od wnoszenia ich do domu)

– zatroszczysz się o środowisko (znacząco ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu)

– zadbasz o regularne nawodnienie organizmu

– zapewnisz sobie komfortowe rozwiązanie (smaczną filtrowaną wodę kranową będziesz miał zawsze pod ręką)

Butelka wielokrotnego użytku – gdzie może ci się przydać?

– w pracy

– w szkole

– na uczelni

– w domu

– na spacerze

– na treningu

– na wakacjach i krótkich wyjazdach

– podczas aktywności

Przekonały cię powyższe argumenty? Butelka na wodę jest dostępna na stronie sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Zajrzyj, wybierz model dla siebie, kup i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości. Chcesz wprowadzić pozytywny nawyk do swojego życia? Zacznij od wody.