Wakacje prozdrowotne

Zdrowa przyjemność!

Zdrowa przyjemność – pakiety krótkich pobytów, w trakcie których poddasz się kompleksowym badaniom zakończonym diagnozą, spotkasz ze specjalistami w dziedzinie profilaktyki zdrowia, weźmiesz udział w warsztatach kształtujących zdrowe nawyki oraz interesująco spędzisz czas w pięknych miejscach, bo Twój pobyt wypełnią najciekawsze atrakcje.

Diagnostyka
pacjenta

Diagnostyka też może być przyjemna! Sprawnie i bez kolejki skorzystasz z wizyt i badań w gabinetach, w których dobro pacjenta i jego samopoczucie są najwyższą wartością.

Dodatkowe
korzyści

Zamieszkasz w komfortowym hotelu, dzięki osobistemu szoferowi wszędzie dojedziesz na czas.  O Twoją dietę zadbają profesjonaliści, a bogaty wybór atrakcji dodatkowych zapewni dawkę przyjemności.

Diagnostyka też może być przyjemna: sprawnie i bez kolejki skorzystasz z wizyt i badań w gabinetach, w których dobro pacjenta i jego samopoczucie są najwyższą wartością. Zamieszkasz w komfortowym hotelu, dzięki osobistemu szoferowi wszędzie dojedziesz na czas, o Twoją dietę zadbają profesjonaliści, a bogaty wybór atrakcji dodatkowych zapewni dawkę przyjemności.

Prozdrowotne wakacje mogą być znakomitym prezentem. To troska o zdrowie bliskich i pomysł na wspólne spędzenie czasu, bo nasze pakiety obejmują również wspaniałe propozycje dla osób towarzyszących.

Zamów
rozmowę

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Potrzebujesz indywidualnej organizacji wyjazdu medycznego?

Temat rozmowy:

KATALOG OFERT

  • W Polsce
  • Za granicą
  • Promocje

NASZA OFERTA

dla-seniorow@4x
Pakiety
wakacyjne
fcomp@2x
Postaw na zdrowie!
Oferta dla firm

Potrzebujesz pomocy w doborze indywidualnej oferty?