DZIEŃ DLA ZDROWIA

najpopularniejsze-zajecia-fitness_3476567
NordicWalking
beachfitness

Zamiast kolejnego spotkania motywacyjnego (i ciężkiego poranka nazajutrz) – dzień dla zdrowia!
Zadbaj o formę swojego zespołu – ograniczysz liczbę zwolnień lekarskich, a przedsiębiorstwo zyska zadowolonych pracowników!
Zdrowy styl życia i zdrowa firma to najnowszy trend imprez motywacyjno-integracyjnych.
Bądź pionierem w swojej branży, spraw prezent pracownikom i firmie!

Zdrowy pracownik – zdrowa firma !

Jak to działa?


Wypoczęci, zdrowi pracownicy to podstawa efektywnej działalności w każdej firmie.
„Dzień dla zdrowia” to pakiet przygotowany z myślą o firmach działających w myśl filozofii „Zadowolony i zdrowy pracownik to dobry pracownik”. Zestaw badań podstawowych oraz wybranych specjalnie dla wskazanej grupy zawodowej, spotkanie ze specjalistami profilaktyki zdrowotnej zgodnie z potrzebami pracowników (m.in. „Zdrowy Kręgosłup”, zapobieganie chorobom zawodowym, dietetyka) oraz porcja przyjemności z katalogu atrakcji dodatkowych – taki dzień to praktyczny prezent i znakomita inwestycja w kondycję firmy i pracowników!
Pozwól nam poznać Twoją firmę i Wasze oczekiwania. Wyznacz datę. My przygotujemy pakiet świadczeń, opracowany specjalnie dla potrzeb Twoich pracowników!

Profilaktyka zdrowotna i świetna zabawa – i nigdy więcej niespodziewanych zwolnień!

Miejsce

Dowolne miejsce w Polsce

Czas

2 dni / 1 noc

Ilość osób

grupa od 5 osób

Zakwaterowanie

dowolne miejsce, do ustalenia

DODATKOWE INFORMACJE

  • Dwa dni / 1 noc

OPIS2 dni / 1 noc

Cena: od 1000 PLN przy grupie 10 osób

W trakcie:

  • podstawowe badania z wynikami i konsultacja internistyczna – w zależności od zakresu zaplanowanych świadczeń oferta może zostać poszerzona o konsultacje ze specjalistami wybranych gałęzi medycyny lub o konsultacje spro lowane dla danej grupy zawodowej (m.in. badania psychomotoryczne, okulista, kardiolog).
  • spotkanie z couchem dietetyki – nasze nawyki żywieniowe znacząco wpływają na zdrowie i samopoczucie. Jak styl życia determinuje naszą dietę i w jaki sposób wpływa na zdrowie, jak i co jeść, by zawsze było zdrowo i pysznie? Małe i wielkie grzechy przy stole, jakie wła- ściwie mamy nawyki i o co powinnyśmy zadbać?
  • prozdrowotne zajęcia ruchowe dla wybranej grupy zawodowej. Tryb życia i wykonywany zawód wiążą się ze specy cznymi wzorcami ruchowymi. Wykorzystaj swój potencjał ruchowy, usuń niepotrzebne napięcia, naucz, jak efektywnie wykorzystywać ciało i dbać o nie, by pozostałe zawsze młode i sprawne.
  • możliwość przeprowadzenia testów wydolnościowych i wysiłkowych,
  • nocleg w komfortowym ośrodku, gdzie wypoczniecie w przyjemnej atmosferze. Zapewniamy znakomite hotele niezależnie od wybranej lokalizacji.
  • opieka pilota/animatora podczas trwania imprezy,
  • ubezpieczenie,
  • transport* – zależnie od wybranej opcji,
  • interesujące atrakcje – bo dbanie o zdrowie powinno być przyjemne! Kameralne spotkanie pasjonatów zdrowego stylu życia czy firmowy event dla zdrowia – wybierzemy najbardziej odpowiednie z szerokiego wachlarza atrakcji: warsztaty, spotkania, adrenalina, relaks& spa – dla zdrowia i radości!

NASZA OFERTA

dla-seniorow@4x
Pakiety
wakacyjne
fcomp@2x
Postaw na zdrowie!
Oferta dla firm

Potrzebujesz pomocy w doborze indywidualnej oferty?